از جمله خدمات تهران سرویس آنلاین تعمیر اسپلیت و تعمیر کولر گازی در سراسر شهر تهران است ، که به صورت 24 ساعته به همراه پشتیبانی آنلاین در حال ارائه خدمات به همشریان عزیز میباشد.

ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی به دو روش صورت میگیرد ، در روش اول شما با پر کردن فرم درخواست خدمات به صورت آنلاین با پشتیبانی در تماس بوده و از طریق تکمیل فرم تعمیرکار کولرگازی شما در کمتر از 1 ساعت به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد و در روش دوم با تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به ثبت درخواست خود میتوانید اقدام نمایید.

تعمیر کولر گازی در تهران :

تعمیرات کولر گازی خود را با خیالی آسوده به تهران سرویس آنلاین بسپارید، چرا که این شرکت با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر انواع برند کولر گازی در سراسر تهران با اعزام کارشناس در کمتر از 1 ساعت اقدام به بررسی و تعمیر کولر گازی شما عزیزان خواهد کرد.تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و برای مشتریان با تخفیف 10 درصدی همراه است.

با حضور تعمیرکار در محل خود تنها یک تماس فاصله دارید.مجموعه تهران سرویس آنلاین با هدف کسب رضایت مشتریان عزیز با احداث 5 شعبه در سراسر تهران اقدام به ارائه خدمات به صورت شبانه روزی نموده است.

چرا تعمیرات کولر گازی خود به تهران سرویس آنلاین بسپاریم :

تمامی تکنیسین های این شرکت دارای مدرک معتبر فنی و تجربه بالای 7 سال هستند.

دارای کارشناس متخصص برای تمامی برندهای موجود در بازار

ضمانت 6 ماه تمامی خدمات

اعزام کارشناس در کمتر از 1 ساعت

کارشناس آشنا به زبان انگلیسی

ضمانت اصالای کالای مصرفی

دارای فاکتور رسمی

ارائه دهنده خدمات با کمترین نرخ در سراسر تهران

پشتیبانی 24 ساعته

سیستم های سرمایشی نقشی مهمی را در زندگی ما در فصل گرما ایفا میکند .به همین علت نگهداری ، سرویس و تعمیر این لوازم از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید شما هم تجربه ی تلخ تعمیر کولر گازی توسط افراد غیر متخصص و نابلد را داشته باشید ، تعمیر این وسیله بسیار حساس اگر به وسیله افراد ماهر صورت نگیرد ، علاوه بر هزینه ی های سنگین روزهای طاقت فرسایی را برای ما در فصل گرما رقم خواهد زد. تعمیر کولر گازی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

کولر گازی گاها بخاطر عدم سرویس به موقع و با خرابی قطعات نیاز به تعمیر خواهد داشت، ترس از عدم تعمیر درست توسط تعمیرکار و هزینه های بالای تعمیر منجر میشود، که مصرف کنندگان عزیز به دنبال خرید مجدد کولر گازی باشند، اما تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه خدمات کولر گازی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

منظور از گارانتی تعمیرات چیست ؟

مجموعه ما با استفاده از متخصصین حرفه ای و کارآزموده در زمینه خدمات کولر گازی به شما مشتریان عزیز ضمانت 6 ماه میدهد ،که در صورت بروز هرگونه مشکل برای فاکتور خدماتی شما کارشناسان تهران سرویس آنلاین بدون هیچگونه هزینه ی مجددی برای رفع عیب به محل شما اعزام شود.جهت گارانتی خدمات خود ضمن نگهداری از فاکتور در صورت بروز مشکل از تماس با تکنیسین خودداری کرده و با تماس با مرکز پشتیبانی درخواست رسیدگی نمایید.

نکته :

به یاد داشته باشید در صورت تماس مستقیم شما با تکنیسین فاکتور شما از گارانتی ساقط خواهد شد.

برای اطمینان از گارنتی تعمیر کولر گازی خود چه کاری باید انجام دهید؟

بعداز پایان خدمات کولر گازی از شرکت تهران سرویس آنلاین با شما تماس گرفته خواهدشد ،طی این تماس شما رضایت و یا عدم رضایت خود را از خدمات این مجموعه به کارشناسان اعلام و در پایان تماس کد اشتراک شما برای ضمانت 6 ماه و دریافت تخفیف 10% بر روی تمامی خدمات برای شما ارسال شده و شما به عنوان یکی از مشترکین تهران سرویس آنلاین از تمامی سرویس های این مجموعه به صورت ویژه برخودار خواهید بود.

تعمیر فوری کولر گازی :

تهران سرویس آنلاین جهت رفاه حال مشتریان عزیز در فصل گرما به شما این نوید را میدهد که اعزام تکنیسین در محل در کمتر از 1 ساعت انجام میپذیرد.

تعمیر کولر گازی شما در همان روز و حدالمکان در محل شما در کمترین زمان انجام شده و دستگاه با تست نهایی به شما تحویل داده خواهد شد.
5 views